Sākums>Makšķerēšana>e-Loms>Ūdenstilpnes dati

starAktualitātes

Visas aktualitātes

Salaca (posms "Salaca I")

Informācija ūdenstilpju apsaimniekotājiem: Informējam, ka e-pakalpojumi.lv portālā no 2022. gada 1. februāra nebūs pieejami e-Loms pakalpojumi. Apsaimniekotāji turpmāk aicināti izmantot manacope.lv pakalpojumus.

Informācija makšķerniekiem: Ja vēlaties saņemt kādu no e-Loms pakalpojumiem, bet ūdenstilpju sarakstā neredzat sev vēlamo, meklējiet to manacope.lv vai sazinieties ar ūdenstilpes apsaimniekotāju.
zoom Palielināt karti
Ūdenstilpnes nosaukums Salaca (posms "Salaca I")
Ūdenstilpnes tips Upe
Novads Salacgrīvas novads
Attālums līdz Rīgai 98.7 km
Sastopamās zivis Līdaka, Asaris, Plaudis (Breksis), Rauda, Sapals
 
Salaca ir upe Ziemeļvidzemē. Salacas krastos vairākās vietās ir skaisti sārta smilšakmens atsegumi, piemēram Sarkanās klintis un Skaņaiskalns. Upē vairākās vietās krāces, ievērojamākās pie Mērniekiem. Vasaras beigās ūdens līmenim krītoties, dziļums dažās platākajās vietās ir tikai ap 15 cm. Upei ir arī dziļi, lēni posmi. Vasarā ūdens Salacā dzidrs, silts, zied ūdensrozes. Sākot no Mazsalacas sākas Salacas ielejas dabas parks, visā tecējumā upe atrodas Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā.
Atgriezties ūdenstilpju meklētājā
 

Šai ūdenstilpnei šobrīd makšķerēšanas licences nav pieejamas

No 1. marta līdz 31. maijam noteikta visu zivju sugu saudzēšanas diena, katras nedēļas pirmdiena (izņemot valstī noteiktās svētku dienas), kad ir aizliegta jebkura veida makšķerēšana.

Makšķerēšanas licenču izsniedzējs
Salacgrīvas novada dome
Reģ. Nr. 90000059796
Smilšu iela 9, Salacgrīvas novads, Salacgrīva, LV-4033
Tel: 26463025; 64041254
E-pasts: info@visitsalacgriva.lv
Licencētās makšķerēšanas nolikums