Sākums>Makšķerēšana>e-Loms>Ūdenstilpnes dati

starAktualitātes

Visas aktualitātes

Rušons

Informācija ūdenstilpju apsaimniekotājiem: Informējam, ka e-pakalpojumi.lv portālā no 2022. gada 1. februāra nebūs pieejami e-Loms pakalpojumi. Apsaimniekotāji turpmāk aicināti izmantot manacope.lv pakalpojumus.

Informācija makšķerniekiem: Ja vēlaties saņemt kādu no e-Loms pakalpojumiem, bet ūdenstilpju sarakstā neredzat sev vēlamo, meklējiet to manacope.lv vai sazinieties ar ūdenstilpes apsaimniekotāju.
zoom Palielināt karti
Ūdenstilpnes nosaukums Rušons
Ūdenstilpnes tips Ezers
Novads Riebiņu novads
Attālums līdz Rīgai 199.2 km
Sastopamās zivis Līdaka, Karūsa, Karpa, Sams, Līnis, Plaudis (Breksis), Zutis, Zandarts, Plicis
 
Astotais lielākais ezers Latvijā. Ezeram sarežģīta konfigurācija, saposmota krasta līnija. Krasti pārsvarā zemi, vietām staigni, dažviet augsti. Ziemeļu piekrastē pārsvarā meži, rietumu un dienvidu piekrastē — lauki. Kopumā ezerā 34 salas ar kopējo platību 62,8 ha. Uz austrumiem sašaurinās, pāriet līkumainajā Ūbeļu līcī, kam daudz līcīšu, saliņu. Regulāra ūdens ziedēšana.
Atgriezties ūdenstilpju meklētājā
 

Šai ūdenstilpnei šobrīd makšķerēšanas licences nav pieejamas

2014. gada 21. oktobrī noslēgts pilnv. līgums paredz, ka Rēzeknes nov. pašv. uzdod un Riebiņu nov. dome apņemas veikt licencētās makšķ. nodrošināšanu un apsaimniekoš. pasākumu ieviešanu visā Rušona ez. teritorijā. Līgums ir spēkā līdz 30.05.2019. 2018. gada 21. novembrī noslēgts pilnv. līgums paredz, ka Aglonas nov. pašvaldība uzdod un Riebiņu nov. dome apņemas veikt licencētās makšķ. nodrošināšanu un apsaimniekoš. pasākumu ieviešanu visā Rušona ez. teritorijā, līgums spēkā līdz 01.10.2029.

Makšķerēšanas licenču izsniedzējs
Riebiņu novada dome
Reģ. Nr. 90001882087
Saules iela 8, Riebiņu pag., Riebiņu novads, LV-5326
Tel: 65324376
E-pasts: riebini@riebini.lv
Licencētās makšķerēšanas nolikums