Sākums>Makšķerēšana>e-Loms>Ūdenstilpnes dati

starAktualitātes

Visas aktualitātes

Gauja (posmā no autoceļa A1 tilta līdz autoceļa A3 tiltam)

Informācija ūdenstilpju apsaimniekotājiem: Informējam, ka e-pakalpojumi.lv portālā no 2022. gada 1. februāra nebūs pieejami e-Loms pakalpojumi. Apsaimniekotāji turpmāk aicināti izmantot manacope.lv pakalpojumus.

Informācija makšķerniekiem: Ja vēlaties saņemt kādu no e-Loms pakalpojumiem, bet ūdenstilpju sarakstā neredzat sev vēlamo, meklējiet to manacope.lv vai sazinieties ar ūdenstilpes apsaimniekotāju.
zoom Palielināt karti
Ūdenstilpnes nosaukums Gauja (posmā no autoceļa A1 tilta līdz autoceļa A3 tiltam)
Ūdenstilpnes tips Upe
Novads Ādažu novads
Attālums līdz Rīgai 29.3 km
Sastopamās zivis Līdaka, Forele, Alata, Lasis, Plaudis (Breksis), Vimba, Baltais sapals (teiba), Taimiņš, Salate (meža vimba)
 
Gauja ir Latvijas garākā upe, kas tek tikai pa Latvijas teritoriju. Vidustecē robežupe ar Igauniju. Garums — 452 km, kritums — 234 m. Gauja sākas Vidzemes augstienē, taču par precīzu izteku pastāv atšķirīgi viedokļi: vai nu Vecpiebalgas novadā, Elkas kalnā, vai arī no Alauksta ezera. Ietek Baltijas jūras Rīgas līcī pie Carnikavas. Ādažu novadā Gauja ir bagātīga ar dažādām zivju sugām, kas iepeld no Rīgas jūras līča. Martā un aprīlī makšķerniekus priecē no līča iepeldējušie laši un taimiņi. kas ir cīņas sapnis katram sportistam.
Atgriezties ūdenstilpju meklētājā
 

Šai ūdenstilpnei šobrīd makšķerēšanas licences nav pieejamas


Makšķerēšanas licenču izsniedzējs
Gaujas ilgtspējīgās attīstības biedrība
Reģ. Nr. 50008235771
Spriņģu iela 4, Līgatne, LV-4110
Tel: 29412602
E-pasts: ainars.steins@ligatne.lv
Licencētās makšķerēšanas nolikums