Sākums>Makšķerēšana>e-Loms>Ūdenstilpnes dati

starAktualitātes

Visas aktualitātes

Gauja (posmā no autoceļa A1 tilta līdz autoceļa A3 tiltam)

zoom Palielināt karti
Ūdenstilpnes nosaukums Gauja (posmā no autoceļa A1 tilta līdz autoceļa A3 tiltam)
Ūdenstilpnes tips Upe
Novads Ādažu novads
Attālums līdz Rīgai 29.3 km
Sastopamās zivis Līdaka, Forele, Alata, Lasis, Plaudis (Breksis), Vimba, Baltais sapals (teiba), Taimiņš, Salate (meža vimba)
 
Gauja ir Latvijas garākā upe, kas tek tikai pa Latvijas teritoriju. Vidustecē robežupe ar Igauniju. Garums — 452 km, kritums — 234 m. Gauja sākas Vidzemes augstienē, taču par precīzu izteku pastāv atšķirīgi viedokļi: vai nu Vecpiebalgas novadā, Elkas kalnā, vai arī no Alauksta ezera. Ietek Baltijas jūras Rīgas līcī pie Carnikavas. Ādažu novadā Gauja ir bagātīga ar dažādām zivju sugām, kas iepeld no Rīgas jūras līča. Martā un aprīlī makšķerniekus priecē no līča iepeldējušie laši un taimiņi. kas ir cīņas sapnis katram sportistam.
Atgriezties ūdenstilpju meklētājā
 

Pieejamās licences

Licences tips Apraksts Cena  
Info icon Vienas dienas licence Makšķerēšanas licence no 1. janvāra līdz 30.aprīlim Gaujas posmā no autoceļa A1 (Baltezers - Igaunijas robeža) tilta līdz autoceļa A3 (Inčukalns - Valmiera - Igaunijas robeža) tiltam. Atskaites par lomiem iesniedzamas ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc makšķerēšanas. Arī, ja loms nav noķerts! € 10.00 Ielikt grozā

Makšķerēšanas licenču izsniedzējs
Gaujas ilgtspējīgās attīstības biedrība
Reģ. Nr. 50008235771
Spriņģu iela 4, Līgatne, LV-4110
Tel: 29412602
E-pasts: ainars.steins@ligatne.lv
Licencētās makšķerēšanas nolikums