Sākums>Makšķerēšana>e-Loms>Ūdenstilpnes dati

starAktualitātes

Visas aktualitātes

Burtnieka ezers

Informācija ūdenstilpju apsaimniekotājiem: Informējam, ka e-pakalpojumi.lv portālā no 2022. gada 1. februāra nebūs pieejami e-Loms pakalpojumi. Apsaimniekotāji turpmāk aicināti izmantot manacope.lv pakalpojumus.

Informācija makšķerniekiem: Ja vēlaties saņemt kādu no e-Loms pakalpojumiem, bet ūdenstilpju sarakstā neredzat sev vēlamo, meklējiet to manacope.lv vai sazinieties ar ūdenstilpes apsaimniekotāju.
zoom Palielināt karti
Ūdenstilpnes nosaukums Burtnieka ezers
Ūdenstilpnes tips Ezers
Novads Burtnieku novads
Attālums līdz Rīgai 111.7 km
Sastopamās zivis Līdaka, Asaris, Karūsa, Karpa, Vēdzele, Grundulis, Ķīsis, Līnis, Plaudis (Breksis), Rauda, Zutis, Zandarts, Plicis
 
Burtnieka ezers ir ceturtais lielākais ezers Latvijā. Tas atrodas Burtnieku novadā. Burtnieku ezera kopējā platība sasniedz 40,06 kvadrātkilometrus, savukārt ezera garums ir 13,3 kilometri (mērot no dienvidaustrumiem uz ziemeļrietumiem) un platums pielīdzināms 5,5 kilometriem. Vidējais dziļums noteikts 2,2 metri, bet dziļākajā vietā tas var sasniegt četrus metrus. Krasta līnijas kopējais garums ir 33 kilometri, bet paši krasti raksturojami kā līdzeni vietām aizauguši ar zālēm un purvaini, kā spilgtam izņēmumam kalpojot stāvkrastam ezera dienvidaustrumu daļā.
Atgriezties ūdenstilpju meklētājā
 

Šai ūdenstilpnei šobrīd makšķerēšanas licences nav pieejamas


Makšķerēšanas licenču izsniedzējs
Burtnieku novada pašvaldība
Reģ. Nr. 90009114148
J.Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206
Tel: 22303122; 22303122
E-pasts: salvis.buls@burtniekunovads.lv
Licencētās makšķerēšanas nolikums