Sākums>Makšķerēšana>e-Loms>Ūdenstilpnes dati

starAktualitātes

Visas aktualitātes

Alūksnes ezers

Informācija ūdenstilpju apsaimniekotājiem: Informējam, ka e-pakalpojumi.lv portālā no 2022. gada 1. februāra nebūs pieejami e-Loms pakalpojumi. Apsaimniekotāji turpmāk aicināti izmantot manacope.lv pakalpojumus.

Informācija makšķerniekiem: Ja vēlaties saņemt kādu no e-Loms pakalpojumiem, bet ūdenstilpju sarakstā neredzat sev vēlamo, meklējiet to manacope.lv vai sazinieties ar ūdenstilpes apsaimniekotāju.
zoom Palielināt karti
Ūdenstilpnes nosaukums Alūksnes ezers
Ūdenstilpnes tips Ezers
Novads Alūksnes novads
Attālums līdz Rīgai 188.1 km
Sastopamās zivis Līdaka, Asaris, Karūsa, Karpa, Vēdzele, Ķīsis, Līnis, Plaudis (Breksis), Rauda, Zutis, Zandarts, Plicis
 
Ezers atrodas Alūksnes novadā, Alūksnes pilsētas un Jaunalūksnes pagasta teritorijā. Alūksnes ezers pieder pie publiskajiem ūdeņiem. Ezera ūdens virsmas platība ir 1540 ha, maksimālais dziļums 18,2 metri, vidējais dziļums ir 7.1 metri. Ezeram ir četras salas. Alūksnes ezers ir caurtekošs. Tajā ietek ūdensteces no Dzilnas, un Pārmetņa ezeriem, kā arī vēl 6 ūdensteces. No ezera iztek Alūksnes upe, kas ietek Pededzē. Tālākā notece caur Aivieksti un Daugavu uz Rīgas jūras līci.
Atgriezties ūdenstilpju meklētājā
 

Šai ūdenstilpnei šobrīd makšķerēšanas licences nav pieejamas


Makšķerēšanas licenču izsniedzējs
Alūksnes novada pašvaldība
Reģ. Nr. 90010446069
Pilssalas iela 10, Alūksnes novads, Alūksne, LV-4301
Tel: 26389199; 27575533
E-pasts: alja@aluksne.lv
Licencētās makšķerēšanas nolikums