Sākums>EBizness

starAktualitātes

Visas aktualitātes

E-BIZness

Lai atvieglotu un vienkāršotu biznesa darījumus, SIA "ZZ Dats" ir izstrādājis vienotu elektronisko pakalpojumu sniegšanas vidi E-BIZness, kas ir portāla www.epakalpojumi.lv pamatā. Vidē E-BIZness iespējams izvietot un darbināt dažāda veida e-pakalpojumus iedzīvotājiem. Vide E-BIZness ir integrēta platforma, kas sevī ietver centrālo datu bāzi, integrāciju ar ārējām pašvaldību, valsts un uzņēmēju sistēmām, drošības sistēmu, banku datu apmaiņu un portālu www.epakalpojumi.lv.
Vidi E–BIZness un tajā iekļauto funkcionalitāti ir iespējams izmantot dažāda līmeņa e-pakalpojumu darbināšanai. Šajā vidē ir iespējams izveidot pilnu pakalpojuma dzīves ciklu no pakalpojuma pieprasīšanas līdz tā saņemšanai, kā arī ir iespējams integrēt atsevišķi kādu no galvenajām E-BIZness vides sastāvdaļām pakalpojumu sniedzēju programmatūrā. Vides E-BIZness atsevišķi integrējamie moduļi ir:


Par vides e-BIZness lietošanas iespējām, kā arī e-pakalpojumu izveidi vai izvietošanu portālā www.epakalpojumi.lv, sazinieties ar SIA ZZ Dats.