Sākums>Makšķerēšana>e-Loms>Ūdenstilpnes dati

starAktualitātes

Visas aktualitātes

Mērsraga kanāls

Informācija ūdenstilpju apsaimniekotājiem: Informējam, ka e-pakalpojumi.lv portālā no 2022. gada 1. februāra nebūs pieejami e-Loms pakalpojumi. Apsaimniekotāji turpmāk aicināti izmantot manacope.lv pakalpojumus.

Informācija makšķerniekiem: Ja vēlaties saņemt kādu no e-Loms pakalpojumiem, bet ūdenstilpju sarakstā neredzat sev vēlamo, meklējiet to manacope.lv vai sazinieties ar ūdenstilpes apsaimniekotāju.
zoom Palielināt karti
Ūdenstilpnes nosaukums Mērsraga kanāls
Ūdenstilpnes tips Kanāls
Novads Mērsraga novads
Attālums līdz Rīgai 73.9 km
Sastopamās zivis Asaris, Karūsa, Rauda, Vimba
 
Mērsraga kanāls ir iecienīta makšķerēšanas vieta, lomos pamatā dominē raudas, asari un baltie sapali. Vasaras mēnešos kanāla lejtecē labi ķeras sudrabkarūsas un reizēm arī līņi. Pavasaros lomos trāpās arī skaisti ālanti. Kanāls ir kā koridors starp ezeru un jūru, tādēļ pastāvīgi zivis šeit uzturas maz, bet kad notiek migrācija ir novērojamas lielas koncentrācijas un iespējams gūt skaistus lomus. Kanālā ir noteiktas divas licencētās makšķerēšanas zonas. Makšķerēt atļauts visās dienās izņemot pirmdienas, makšķerēšana notiek pēc vispārīgajiem makšķerēšanas noteikumiem.
Atgriezties ūdenstilpju meklētājā
 

Šai ūdenstilpnei šobrīd makšķerēšanas licences nav pieejamas

Laika periodā no 20.marta līdz 31.maijam makšķerēšana aizliegta pirmdienās un otrdienās (izņemot svētku dienas); Laika periodā no 1. jūnija līdz 19.martam makšķerēšana aizliegta pirmdienās (izņemot svētku dienas).

Makšķerēšanas licenču izsniedzējs
Mērsraga pagasta pārvalde
Reģ. Nr. 90009477521
Lielā iela 35, Mērsrags, Mērsraga pagasts, Mērsraga novads, LV-3284
Tel: 63237700
E-pasts: mersrags@mersrags.lv
Licencētās makšķerēšanas nolikums